Argánový pleťový krém proti starnutiu 50ml

Argánový pleťový krém proti starnutiu 50ml

Krém je bohatý na nenasýtené mastné kyseliny, vitamíny E, A a F, pôsobí preventívne proti vráskam, hydratuje a spomaľuje proces stárnutia pleti.

Dostupnosť:
Ihneď skladom
EAN:
8594162056750
4.80 €
Argánový pleťový krém proti starnutiu 50ml

Popis

Výživný pleťový krém s Argánovým olejom (24-hodinový pre normálnú a suchú pleť)
Krém je bohatý na nenasýtené mastné kyseliny, vitamíny E, A a F, pôsobí preventívne proti vráskam, hydratuje a spomaľuje proces stárnutia pleti. Zaisťuje pružnosť pleti. Vhodný na zimné obdobie. 

Výživný pleťový krém s Argánovým olejom (24-hodinový pre normálnú a suchú pleť)
Krém je bohatý na nenasýtené mastné kyseliny, vitamíny E, A a F, pôsobí preventívne proti vráskam, hydratuje a spomaľuje proces stárnutia pleti. Zaisťuje pružnosť pleti. Vhodný na zimné obdobie.

Prírodná kozmetika s Argánovým BIO olejom je vhodná pre dennú aj nočnú starostlivosť.
Argánový olej podporuje bunkové okysličovanie a zaisťuje pružnosť a hodvábnú jemnosť pleti.

Argánový olej je jedným z najvzácnejších olejov na svete! Pre marocké ženy je vďaka svojmu zloženiu po stáročia prírodným elixírom krásy a mladosti. Preto sa Argánovému oleju hovorí "marocké"alebo taktiež "tekuté zlato".

.Liečivé účinky arganového oleja sú známe najmä pri problémoch a kožných ochoreniach ako lupienka, atopické ekzémy, hnisavé zápaly kože, ale aj akné. Napriek tomu, že je arganový olej mastný, do pokožky sa rýchlo vstrebe a neupcháva póry. Účinný je tiež pri liečbe zranení kože, preležanín a dokonca aj popálenín. Má antiseptické účinky.

Vďaka obsahu vitamínov A, E, F je arganový olej mimoriadne účinný ako prostriedok pre udržanie mladistvého vzhľadu pokožky. Má totiž schopnosť napnúť pokožku, vyhladiť jemné vrásky a spevniť ju. Zabraňuje tiež starnutiu kožných buniek a udržiava vodu v pokožke. Vďaka nemu teda pleť nie je vysušená. Je prevenciou vzniku strií, či pomarančovej kože. Stačí ho pravidelne natierať na rizikové partie tela. Je vhodný pre všetky typy pokožky, dokonca aj pre pokožku detí.

Špecifikácia / Zloženie

Podrobnejšia charakteristika nie je k dispozícii

Recenzie

Žiadny zákazník zatiaľ neohodnotil tento tovar. Napíšte recenziu ako prvý.

Prílohy

K tomuto produktu nie sú priložené žiadne prílohy.

Otázky zákazníkov

Žiadny zákazník zatiaľ nepoložil otázku k tomuto tovaru. Opýtajte sa ako prvý.

Zodpovedané otázky zákazníkov sú zverejňované, čím sa snažíme prispieť k urýchleniu poskytovania informácii k tomuto produktu.

Príbuzné produkty, Príslušenstvo pre „Argánový pleťový krém proti starnutiu 50ml”

Naša ponuka