Cordyceps 60cps.

Cordyceps 60cps.

posilnenie imunity > pomáha udržiavať fyzické a duševné zdravie > zotavenie a rekonvalescencia po chorobe > prispieva k udržaniu optimálneho krvného tl

Dostupnosť:
Ihneď skladom
EAN:
8588003697295
13.00 €
Cordyceps 60cps.

Popis

Produkt CORDYCEPS je výživový doplnok obsahujúci hubu Cordyceps obohatenú extraktom Sibírskeho ženšenu. Sibírsky ženšen je mnoho rokov používaný v liečitestve hlavne v Rusku a v Číne. Je vzácny pre svoju schopnosť posilňovať imunitu a zvyšovať energiu.
Cordyceps sinensis (Kordyceps čínsky alebo Húsenica čínska) je vzácnym druhom huby parazitujúcej na larvách motýľa - Lepidoptera. Vyskytuje sa vo vysokých nadmorských výškach čínskych horských masívov. V tradičnej čínskej medicíne je Cordyceps používaný ako liek už 5000 rokov pre svoje širokospektrálne účinky na ľudský organizmus. Huba Cordyceps obsahuje mnoho látok, ktoré majú blahodarný účinok na organizmus. Medzi tieto látky patria - karbohydráty (polysacharidy, galactomanny), cyklické dipeptidy, minerály, vitamíny (B1, B2, B12, E a K), d-manitol, alkaloidy, mastné kyseliny. Hlavná účinná látka bola izolovaná len nedávno a bola nazvaná kordycepin. Kordycepin má cytostatické účinky.

ÚČINKY PRODUKTU CORDYCEPS:

> posilnenie imunity
> pomáha udržiavať fyzické a duševné zdravie
> zotavenie a rekonvalescencia po chorobe
> prispieva k udržaniu optimálneho krvného tlaku

 

Špecifikácia / Zloženie

Podrobnejšia charakteristika nie je k dispozícii

Recenzie

Žiadny zákazník zatiaľ neohodnotil tento tovar. Napíšte recenziu ako prvý.

Prílohy

K tomuto produktu nie sú priložené žiadne prílohy.

Otázky zákazníkov

Žiadny zákazník zatiaľ nepoložil otázku k tomuto tovaru. Opýtajte sa ako prvý.

Zodpovedané otázky zákazníkov sú zverejňované, čím sa snažíme prispieť k urýchleniu poskytovania informácii k tomuto produktu.

Príbuzné produkty, Príslušenstvo pre „Cordyceps 60cps. ”

Naša ponuka