Lactana Lactopriv špeciálna formula bez mlieka od narodenia 600g

Lactana Lactopriv špeciálna formula bez mlieka od narodenia 600g

Dietetická potravina na osobitné medicínske účely vhodná pri nedostatku laktázy, celiakii, galaktosemii a fruktózovej intolerancii.

Dostupnosť:
Ihneď skladom
11.50 €
Lactana Lactopriv špeciálna formula bez mlieka od narodenia 600g

Popis

Töpfer Lactopriv špeciálna dietetická potravina bez mlieka pre dojčatá od narodenia. Dietetická potravina na osobitné medicínske účely pre dojčatá od narodenia. Dietetická potravina na osobitné medicínske účely vhodná pri nedostatku laktázy, celiakii, galaktosemii a fruktózovej intolerancii. V prípade alergie na bielkoviny kravského mlieka je výrobok vhodný až od ukončeného 6. mesiaca. topfer.sk

Je osobitne vyvinutý pokrm pre špeciálnu diétu bez obsahu mlieka.
Dobre sýtiaca a ľahko stráviteľná.
Určená na použitie pri laktózovej intolerancii.
Neobsahuje zložky, ktoré spôsobujú vyššie uvedené ochorenia: proteíny kravského mlieka, glutén, laktózu (mliečny cukor), sacharózu, galaktózu a fruktózu. Tieto sú nahradené hodnotnými bielkovinami zo sóje, rastlinnými olejmi a ľahko stráviteľnými sacharidmi.
Na Lactopriv možno prejsť z ktorejkoľvek inej dojčenskej výživy.
Spĺňa kritériá najvyššej kvality a je v súlade s najnovšími vedeckými poznatkami o výžive.
BIFIDO - obsahuje hodnotné bifido kultúry osvedčené po desaťročia, B. breve, B. bifidum, B. infantis, B. longum.
Obsahuje dôležité polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom.
Neobsahuje glutén.
Špeciálna dietetická potravina bez mlieka. Dobre sýtiaca a ľahko stráviteľná určená na použitie pri laktózovej intolerancii.

Produkt sa musí používať iba pod dohľadom lekára! Je vhodný na používanie ako jediný zdroj výživy. Potravina je určená pre dojčatá od narodenia. Lactopriv nie je vhodný pri alergii na sójový proteín! Pri alergií na proteín kravského mlieka by mal byť Lactopriv používaný od ukončeného 6. mesiaca.

Zloženie: Maltodextrín, rastlinné oleje, sójový proteínový izolát, škrob, glukózový sirup, fosforečnan vápenatý, chlorid draselný, uhličitan vápenatý, bitartrát cholínu, hydroxid uhličitan horečnatý, vitamín C, inozitol, chlorid sodný, taurín, L-tryptofan, vitamín E, mliečnan železnatý, síran zinočnatý, L-karnitín, niacín, D-pantotenát vápenatý, kultúry bifido baktérií B. breve, B. bifidum, B. infantis, B. longum, vitamín B1, vitamín A, síran manganatý, síran meďnatý, vitamín B6, vitamín B2, jodičnan draselný, vitamín K, kyselina listová, biotín, vitamín D, selenan sodný, vitamín B12. A ďalšie potrebné vitamíny a minerály.

 

Špecifikácia / Zloženie

Podrobnejšia charakteristika nie je k dispozícii

Recenzie

Žiadny zákazník zatiaľ neohodnotil tento tovar. Napíšte recenziu ako prvý.

Prílohy

K tomuto produktu nie sú priložené žiadne prílohy.

Otázky zákazníkov

Žiadny zákazník zatiaľ nepoložil otázku k tomuto tovaru. Opýtajte sa ako prvý.

Zodpovedané otázky zákazníkov sú zverejňované, čím sa snažíme prispieť k urýchleniu poskytovania informácii k tomuto produktu.

Príbuzné produkty, Príslušenstvo pre „Lactana Lactopriv špeciálna formula bez mlieka od narodenia 600g”

(pre tento produkt zatiaľ neponúkame žiadne príslušenstvo ani príbuzný sortiment)

Naša ponuka