Psyllium Plus 300g (Lactobacilus, 3-omega,Unulín)

Psyllium Plus 300g (Lactobacilus, 3-omega,Unulín)

Psyllium plus je prípravok vyrobený z prírodných ingrediencií, ktorého hlavné zložky sú Psyllium, probiotické baktérie, nenasýtené mastné kyseliny omega 3 ....

Dostupnosť:
Ihneď skladom
7.60 €
Psyllium Plus 300g (Lactobacilus, 3-omega,Unulín)

Popis

Psyllium plus je prípravok vyrobený z prírodných ingrediencií, ktorého hlavné zložky sú Psyllium, probiotické baktérie, nenasýtené mastné kyseliny omega 3 a prebiotikum frukto-oligosacharóza, inulín, ktoré napomáhajú črevám v ich riadnom fungovaní. Pri jeho užívaní dvakrát denne dodá vášmu telu dostatočný prísun vlákniny k tomu, aby bol zabezpečený pravidelný pohyb stolice v črevách, zároveň však poskytuje priateľské baktérie, ktoré sú veľmi dôležité pre udržiavanie zdravej rovnováhy v črevách. Nenasýtené mastné kyseliny, omega 3 - podporuje zdravú imunitnú reakciu, kardiovaskulárne zdravie, správnu funkciu mozgu, vstrebávanie antioxidantov a výživových látok, vápnika, zlepšuje funkciu kĺbov a ich pohyblivosť. Podporuje rýchlu premenu cholesterolu a jeho vylúčenie z organizmu, zúčastňuje sa na syntéze lecitínu v pečeni a výmene vitamínov skupiny B.

Vláknina zo šupiek psyllia pochádza z rastliny Psyllium (skorocel indický), je veľmi bohatá na vlákninu a absorbuje vo vode viac než 30-krát svoju vlastnú váhu, je ideálnym pomocníkom pri zabezpečovaní riadneho pohybu nestrávených zvyškov v tráviacom ústroji. Použité Psyllium je 98% čistoty, čo je najvyššia dostupná kvalita. Laktobacillus rhamnosus a Bifidobacterium bifidum (probiotikum), známe tiež ako priateľské baktérie, sú životne dôležité pre zdravie čriev. Skutočnosť, že Psyllium plus obsahuje tieto priateľské baktérie, hrá dôležitú úlohu v celom procese udržiavania zdravých čriev.

Frukto-oligosacharóza (prebiotikum), inulín, je extrahovaná z čakanky a bolo preukázané, že predlžuje životnosť laktobacilných baktérií. Súčasné výskumy vykonávané v USA a Japonsku dokazujú, že frukto-oligosacharóza pomáha črevnej mikroflóre a podporuje rozmnožovanie bifidobaktérií.

Užívanie Psyllia PLUS pre tehotné ženy

V tehotenstve je veľmi častý sklon ku vzniku zápchy. Príčina je vo vysokej plazmatickej koncentrácii progesterolu, súvisí i s rastúcou maternicou, ktorá svojím tlakom na črevá a konečník túto situáciu ešte zhoršuje. V tomto stave tehotenstva je výber laxatív tiež obmedzený a tu sa ukazuje ako veľmi dobrá náhrada Psyllium PLUS (alebo BIFICOL) kvôli svojmu komplexnému pôsobeniu.
Vo výžive tehotnej ženy má Psyllium PLUS hneď niekoľko výhod – dopĺňa nedostatok vlákniny v potrave a pri kojení núti mamičku dopĺňať tekutiny (pitný režim) prirodzeným spôsobom, laktobacily prechádzajú prirodzene do materského mlieka a priaznivo ovplyvňujú stolicu kojenca.
Pre zdravé prostredie pošvy je nevyhnutná prítomnosť laktobacilov. Prostredie zažívacieho traktu sa môže prejaviť nadbytkom entero a koliformných baktérií. Tie môžu napádať urogenitálny trakt so všetkými negatívnymi dôsledkami, čo môže vyvolávať bolesť v podbrušku, výtoky, atď. Následná liečba antibiotikami nie je v tomto prípade ideálna. Laktobacily patria medzi základné látky v prevencii týchto problémov.
Psyllium PLUS / Bificol je veľmi vhodný aj pri užívaní antibiotík, ktoré znižujú množstvo laktobacilov a vláknina chráni črevnú stenu pred lokálnym pôsobením antibiotík.

Špecifikácia / Zloženie

Podrobnejšia charakteristika nie je k dispozícii

Recenzie

Žiadny zákazník zatiaľ neohodnotil tento tovar. Napíšte recenziu ako prvý.

Prílohy

K tomuto produktu nie sú priložené žiadne prílohy.

Otázky zákazníkov

Žiadny zákazník zatiaľ nepoložil otázku k tomuto tovaru. Opýtajte sa ako prvý.

Zodpovedané otázky zákazníkov sú zverejňované, čím sa snažíme prispieť k urýchleniu poskytovania informácii k tomuto produktu.

Príbuzné produkty, Príslušenstvo pre „Psyllium Plus 300g (Lactobacilus, 3-omega,Unulín)”

(pre tento produkt zatiaľ neponúkame žiadne príslušenstvo ani príbuzný sortiment)

Naša ponuka