Triton Cordyceps+Reshi+Shitake 90cps.

Triton Cordyceps+Reshi+Shitake 90cps.

Triton je kombinácia troch čínskych húb - Cordyceps, Reishi a Shiitake v rovnakom pomere. Uvedené huby sú si svojimi účinkami veľmi blízke...

Dostupnosť:
Ihneď skladom
21.90 €
Triton Cordyceps+Reshi+Shitake 90cps.

Popis

Na Západe bývaju liečivé huby často považované za jednoduchý potravinový doplnok. V čínskej medicíne je tomu naopak, pretože ich kombinovanie s ďalšími bylinami či hubami má veľmi dlhú históriu. Pri používaní bylín z hľadiska čínskeho celostného prístupu sa často zdá, že požadovaného prístupu sa najlepšie dosiahne kombináciou špecifických vlastností niektorých z nich, za iných okolností sa byliny pridávajú do receptúry na vyváženie nežiadúcich účinkov (v kontexte konkrétneho stavu) iných bylín v recepte, alebo skutočne i na pôsobenie proti možným vedľajším účinkom receptu.

Triton je novou kombináciou troch liečivých húb v rovnakom pomere: Cordyceps (Cordyceps sinensis), Reishi (Ganoderma lucidum) a Shitake (Lentinula edodes). Uvedené huby sú si svojimi účinkami veľmi blízke, každá z nich má v rámci prípravku špecifické pôsobenie, a tak potencuje jeho celkový účinok.

Cordyceps z hľadiska čínskeho celostného pohľadu posilňuje pľúca a obličky, čchi a krv. Je jinový a jangový zároveň, z čoho plynie dôležitá vlastnosť vyživovania esencie.

Reishi z hľadiska čínskeho celostného pohľadu vstupuje do dráh žalúdku, sleziny, pľúc a srdca. Dopĺňa čchi, vyživuje krv a utišuje ducha.

Shitake zosiľuje účinok prípravku v doplňovaní čchi a krvi, napomáha tiež regulácii vlhkosti, ktorá často sprevádza oslabenie čchi a krvi.

Zloženie 1 tablety: 167 mg Cordyceps sinensis, 167 mg Ganoderma lucidum, Red Reishi, 167 mg Lentinula edodes, Shiitake.
Prídavné látky: maltodextrín, mikrokryštalická celulóza, oxid kremičitý, rastlinný stearan horečnatý.

Špecifikácia / Zloženie

Podrobnejšia charakteristika nie je k dispozícii

Recenzie

Žiadny zákazník zatiaľ neohodnotil tento tovar. Napíšte recenziu ako prvý.

Prílohy

K tomuto produktu nie sú priložené žiadne prílohy.

Otázky zákazníkov

Žiadny zákazník zatiaľ nepoložil otázku k tomuto tovaru. Opýtajte sa ako prvý.

Zodpovedané otázky zákazníkov sú zverejňované, čím sa snažíme prispieť k urýchleniu poskytovania informácii k tomuto produktu.

Príbuzné produkty, Príslušenstvo pre „Triton Cordyceps+Reshi+Shitake 90cps.”

(pre tento produkt zatiaľ neponúkame žiadne príslušenstvo ani príbuzný sortiment)

Naša ponuka