TEA TREE OIL čajovníkový olej 5ml

TEA TREE OIL čajovníkový olej 5ml

Čistý olej čajovníka austrálskeho je jedným z najsilnejších antiseptík. Na rozdiel od ostatných si zachováva svoju účinnosť i v prítomnosťi krvi a hnisu. Pôsobí

Dostupnosť:
Ihneď skladom
EAN:
8594056781669
2.38 €
TEA TREE OIL čajovníkový olej 5ml

Popis

Čajovník austrálsky je azda najznámejším éterickým olejom. Strom čajovníka je vysoký a stálozelený, so šupinatou kôrou a dlhými tenkými lístkami pripominajúcimi ihličie. Domorodí austrálski obyvatelia používali čajovník na medicínske účely. Čajovník je jedným s najsilnejších prírodných antibiotík.

Pôsobí antibakteriálne  a fungicídne, a preto rozsah jeho použitia zahŕňa všetky ťažkosti spojené s bakteriálnou alebo mykotickou infekciou. Stimuluje mikrocirkuláciu pokožky a vďaka tomu má výborný účinok na všetky typy pleti. Ukľudňuje problematickú pleť, ale aj osviežuje unavenú alebo suchú pokožku. Ďaľej sa potvrdili účinky pri liečbe kurích ôk, vaginitídne, zápale krčka maternice a mnohých ďaľších diagnóz. Ideálny pre hĺbkove čistenie pleti. Čistý olej čajovníka austrálskeho je jedným z najsilnejších antiseptík. Na rozdiel od ostatných si zachováva svoju účinnosť i v prítomnosťi krvi a hnisu. Pôsobí protizápalovo, mierne znecitlivuje pokožku a má intenzívny repelentný účinok.

Zloženie:
Melateuca Alternifolia Oil

Špecifikácia / Zloženie

Podrobnejšia charakteristika nie je k dispozícii

Recenzie

Žiadny zákazník zatiaľ neohodnotil tento tovar. Napíšte recenziu ako prvý.

Prílohy

K tomuto produktu nie sú priložené žiadne prílohy.

Otázky zákazníkov

Žiadny zákazník zatiaľ nepoložil otázku k tomuto tovaru. Opýtajte sa ako prvý.

Zodpovedané otázky zákazníkov sú zverejňované, čím sa snažíme prispieť k urýchleniu poskytovania informácii k tomuto produktu.

Príbuzné produkty, Príslušenstvo pre „TEA TREE OIL čajovníkový olej 5ml”

(pre tento produkt zatiaľ neponúkame žiadne príslušenstvo ani príbuzný sortiment)

Naša ponuka