O nás

Vítame Vás na stránke našej spoločnosti Zdravíčko Profi s.r.o.

Naša spoločnosť je síce na trhu len krátko, no náš tím je poskladaný z ľudí, ktorí majú za sebou dlhoročné skúsenosti ako s profesionálnym športom doma aj v zahraničí, tak aj so samotným dlhoročným kontaktom s produktmi, ktoré ponúkame. Samozrejme, vždy je sa čo učiť a rozširovať si vedomosti. V našej ponuke nájdete širokú ponuku Bio produktov, čajov, liečebnej kozmetiky, prírodných bylinných extraktov, samozrejme ale aj športovej výživy, športových doplnkov a mnohých ďalších doplnkov pre zdravie, fitness a harmóniu. Keďže máme všetci aj z minulosti pozitívny vzťah k športu, určite by sme sa radi venovali aj rozsiahlejšej ponuke športovej výživy a všetkému čo s tým súvisí, ako aj širokej ponuke darčekov pre Vás a Vašich blízkych.

Okrem toho chceme našim zákazníkom ponúknuť aj rôzne alternatívne produkty vychádzajúce priamo z prírody. S niektorými z nich máme bohaté osobné skúsenosti, preto by sme ich radi posunuli ďalej. Aj keď u nás nie sú ešte všetky známe a len ťažko sa dostávajú do povedomia ľudí, chceme ukázať, že vždy existuje aj alternatíva ako chémia ale to už je o individuálnom prístupe a hľadaní ako sa vraví:

„Kto chce, hľadá cestu, kto nechce hľadá dôvod.”

Radi privítame aj Vaše návrhy a pripomienky. Ak Vám v našom sortimente niečo chýba, prípadne máte nejaké otázky, neváhajte nás kontaktovať, napíšte nám, povedzte nám to v našej predajni.

Radi Vám produkty, ktoré nemáme objednáme, ak to bude v našich silách, ale nič nie je nemožné. Sme tu pre Vás. Ak sa nám aspoň trochu podarí Vám pomôcť, poradiť, malo to všetko význam, hlavne pre nás.

Naším ocenením bude Vaše pohodlie pri nakupovaní a vracaní sa na našu stránku...

„Náš zákazník, náš pán...”

Vaše Zdravíčko Profi

Naša ponuka