Acaico 500mg 60cps. ORGANIC

Acaico 500mg 60cps. ORGANIC

Najsilnejší prírodný antioxidant, podporuje imunitu, lepšenie zdravia srdca, zlepšenie spánku , zlepšenie trávenia, detoxikáciu organizm

Dostupnosť:
Ihneď skladom
14.00 €
Acaico 500mg 60cps. ORGANIC

Popis

Prečo Açai

Je veľmi dobrým zdrojom energie pri psychickej a fyzickej záťaži

Açai používali domorodé kmene amazonskej džungle ako energetický povzbudzovač pri love a ako zdroj sexuálnej energie. Vysoko energetické ovocie im pomáhalo budovať silný imunitný systém, bojovať s infekciami, ochraňovať srdce, udržiavať dobrú náladu a užívať si život.

Podporuje imunitný systém

Prírodná kombinácia antioxidantov, esenciálnych mastných kyselín, aminokyselín a fytosterolov podporuje imunitný systém organizmu ako prirodzenú ochranu pred ochoreniami.

Açai redukuje hmotnosť a pomáha k efektívnejšiemu spaľovaniu tukov, čím pomáha udržiavať štíhlu a sexi postavu

Prírodná kombinácia antioxidantov, esenciálnych mastných kyselín, aminokyselín a fytosterolov v açai podporuje zlepšenie telesných funkcií, ľahšie spracúvanie potravy, lepšie trávenie a efektívnejšie spaľovanie tukov. Produkt Açaico je prírodná a bezpečná cesta ako schudnúť a vyzerať mlado. Dlhodobé užívanie produktu Açaico má za následok postupné a zdravé znižovanie hmotnosti.

Podporuje kardiovaskulárny systém a zvyšuje jeho odolnosť

Esenciálne mastné kyseliny a antioxidanty v bobuliach açai bojujú proti srdcovým ochoreniam. Tie isté mastné kyseliny pomáhajú tiež pri vstrebávaní potrebných vitamínov A, E, D a K.

Znižuje hladinu cholesterolu v krvi

Esenciálne mastné kyseliny a antioxidanty v bobuliach açai bojujú so zlým cholesterolom (LDL), pričom zároveň zvyšujú dobrý cholesterol (HDL).

Predchádza nádorovým ochoreniam a výrazne pomáha pri ich liečbe

Açai je najsilnejší prírodný antioxidant a v tele sa správa ako zásadný zdroj energie. Je potrebný pri posilňovaní buniek a v boji s voľnými radikálmi. Voľné radikály sú veľmi malé molekuly, ktoré vznikajú ako nežiaduci produkt metabolizmu živých organizmov. Napádajú bunky v tele, poškodzujú DNA, a tým spôsobujú rôzne ochorenia. Existuje niekoľko výskumov, ktoré dokazujú schopnosť açai bojovať s rakovinou.

Predchádza chorobám tráviaceho traktu a napomáha dobrému tráveniu

Açai obsahuje viac ako 40% vlákniny a jej dostatok má preventívny účinok proti rakovine hrubého čreva, pozitívne ovplyvňuje rýchlosť vstrebávania živín, zväčšuje objem trávenej potraviny, a tým predlžuje pocit sýtosti.Vláknina chráni aj pred vznikom cukrovky a iných metabolických chorôb, pomáha znižovať cholesterol.

Prečisťuje organizmus a zbavuje ho škodlivých látok

Nenasýtené mastné kyseliny majú schopnosť v krvnom obehu odbúravať nasýtené mastné kyseliny, ktoré sú príčinou toho, že sa cítime unavení a slabí.

Zvyšuje schopnosť koncentrácie, zlepšuje zrak

Açai obsahuje kyselinu linolovú (omega-6). Ľudské telo potrebuje esenciálne mastné kyseliny pre optimálnu funkciu všetkých orgánov, hlavne mozgu a očí. Açai zvyšuje sexuálnu energiu a pomáha telu vstrebávať dôležité vitamíny ako A, E, D a K.

Regeneruje svaly pri zvýšenej fyzickej aktivite pre športovcov

Ovocie açai je bohaté na aminokyseliny. Aby svaly správne fungovali a výkonnosť stúpala, potrebujeme aminokyseliny. Aminokyseliny v kombinácii s esenciálnymi mastnými kyselinami v açai pomáhajú spaľovať tuk efektívnejšie a svaly rastú rýchlejšie.

Bobule acai neobsahujú konkrétnu účinnú látku, ale neobvyklú kombináciu antioxidantov, nasýtených mastných kyselín, aminokyselín a ďalších látok, ktoré spoločne prispievajú k prirodzenejšiemu spracovanie potravy, spaľovaniu tukov a naštartovanie metabolizmu. Acai berry má navyše schopnosť znateľne znižovať chuť na jedlo. Dodá energiu, ale pritom spomaľuje ukladanie telesného tuku.

Plody palmy Acai poskytujú zvýšenú hladinu energie, zlepšenie sexuálnej výkonnosti, zlepšenie trávenia, detoxikáciu organizmu vysoký obsah vlákniny, zlepšenie vzhľadu pokožky, zlepšenie zdravia srdca, zlepšenie spánku a zníženie hladiny cholesterolu.

Predchádza obličkovým ochoreniam

Spomaľuje proces starnutia buniek a vyhladzuje vrásky

Vďaka pozitívnym účinkom na zdravie človeka je açai považované za jednu z najzdravších potravín na našej planéte.

 

Špecifikácia / Zloženie

Podrobnejšia charakteristika nie je k dispozícii

Recenzie

Žiadny zákazník zatiaľ neohodnotil tento tovar. Napíšte recenziu ako prvý.

Prílohy

K tomuto produktu nie sú priložené žiadne prílohy.

Otázky zákazníkov

Žiadny zákazník zatiaľ nepoložil otázku k tomuto tovaru. Opýtajte sa ako prvý.

Zodpovedané otázky zákazníkov sú zverejňované, čím sa snažíme prispieť k urýchleniu poskytovania informácii k tomuto produktu.

Príbuzné produkty, Príslušenstvo pre „Acaico 500mg 60cps. ORGANIC”

(pre tento produkt zatiaľ neponúkame žiadne príslušenstvo ani príbuzný sortiment)

Naša ponuka