Acaico tablety šumivé 20tbl. 500mg

Acaico tablety šumivé 20tbl. 500mg

Plody palmy Acai poskytujú zvýšenú hladinu energie, zlepšenie sexuálnej výkonnosti, zlepšenie trávenia, detoxikáciu organizmu vysoký obsah vlákniny...

Dostupnosť:
Ihneď skladom
7.00 €
Acaico tablety šumivé 20tbl. 500mg

Popis

Je veľmi dobrým zdrojom energie pri psychickej a fyzickej záťaži

Açai používali domorodé kmene amazonskej džungle ako energetický povzbudzovač pri love a ako zdroj sexuálnej energie. Vysoko energetické ovocie im pomáhalo budovať silný imunitný systém, bojovať s infekciami, ochraňovať srdce, udržiavať dobrú náladu a užívať si život.

Podporuje imunitný systém

Prírodná kombinácia antioxidantov, esenciálnych mastných kyselín, aminokyselín a fytosterolov podporuje imunitný systém organizmu ako prirodzenú ochranu pred ochoreniami.

Açai redukuje hmotnosť a pomáha k efektívnejšiemu spaľovaniu tukov, čím pomáha udržiavať štíhlu a sexi postavu

Prírodná kombinácia antioxidantov, esenciálnych mastných kyselín, aminokyselín a fytosterolov v açai podporuje zlepšenie telesných funkcií, ľahšie spracúvanie potravy, lepšie trávenie a efektívnejšie spaľovanie tukov. Produkt Açaico je prírodná a bezpečná cesta ako schudnúť a vyzerať mlado. Dlhodobé užívanie produktu Açaico má za následok postupné a zdravé znižovanie hmotnosti.

Podporuje kardiovaskulárny systém a zvyšuje  jeho odolnosť

Esenciálne mastné kyseliny a antioxidanty v bobuliach açai bojujú proti srdcovým ochoreniam. Tie isté mastné kyseliny pomáhajú tiež pri vstrebávaní potrebných vitamínov A, E, D a K.

Znižuje hladinu cholesterolu v krvi

Esenciálne mastné kyseliny a antioxidanty v bobuliach açai bojujú so zlým cholesterolom (LDL), pričom zároveň zvyšujú dobrý cholesterol (HDL).

Predchádza nádorovým ochoreniam a výrazne pomáha pri ich liečbe

Açai je najsilnejší prírodný antioxidant a v tele sa správa ako zásadný zdroj energie. Je  potrebný pri posilňovaní buniek a  v boji s voľnými radikálmi. Voľné radikály sú veľmi malé molekuly, ktoré vznikajú ako nežiaduci produkt metabolizmu živých organizmov. Napádajú bunky v tele, poškodzujú DNA, a tým spôsobujú rôzne ochorenia. Existuje niekoľko výskumov, ktoré dokazujú  schopnosť açai bojovať s rakovinou.

Predchádza chorobám tráviaceho traktu a napomáha dobrému tráveniu

Açai obsahuje viac ako 40% vlákniny a jej dostatok má preventívny účinok proti rakovine hrubého čreva, pozitívne ovplyvňuje rýchlosť vstrebávania živín, zväčšuje objem trávenej potraviny, a tým predlžuje pocit sýtosti.Vláknina chráni aj pred vznikom cukrovky a iných metabolických chorôb, pomáha znižovať cholesterol.

Prečisťuje organizmus a zbavuje ho škodlivých látok

Nenasýtené mastné kyseliny majú schopnosť v krvnom obehu odbúravať nasýtené mastné kyseliny, ktoré sú príčinou toho, že sa cítime unavení a slabí.

Zvyšuje schopnosť koncentrácie, zlepšuje zrak

Açai obsahuje kyselinu linolovú (omega-6). Ľudské telo potrebuje esenciálne mastné kyseliny pre optimálnu funkciu všetkých orgánov, hlavne mozgu a očí. Açai zvyšuje sexuálnu energiu a pomáha telu vstrebávať dôležité vitamíny ako A, E, D a K.

Regeneruje svaly pri zvýšenej fyzickej aktivite pre športovcov

Ovocie açai je bohaté na aminokyseliny. Aby svaly správne fungovali a výkonnosť stúpala, potrebujeme aminokyseliny. Aminokyseliny v kombinácii s esenciálnymi mastnými kyselinami v açai pomáhajú spaľovať tuk efektívnejšie a svaly rastú rýchlejšie.

Predchádza obličkovým ochoreniam

Spomaľuje proces starnutia buniek a vyhladzuje vrásky

 

Vďaka pozitívnym účinkom na zdravie človeka je açai považované za jednu z najzdravších potravín na našej planéte.

Špecifikácia / Zloženie

Podrobnejšia charakteristika nie je k dispozícii

Recenzie

Žiadny zákazník zatiaľ neohodnotil tento tovar. Napíšte recenziu ako prvý.

Prílohy

K tomuto produktu nie sú priložené žiadne prílohy.

Otázky zákazníkov

Žiadny zákazník zatiaľ nepoložil otázku k tomuto tovaru. Opýtajte sa ako prvý.

Zodpovedané otázky zákazníkov sú zverejňované, čím sa snažíme prispieť k urýchleniu poskytovania informácii k tomuto produktu.

Príbuzné produkty, Príslušenstvo pre „Acaico tablety šumivé 20tbl. 500mg”

(pre tento produkt zatiaľ neponúkame žiadne príslušenstvo ani príbuzný sortiment)

Naša ponuka