O nás

„Vaša spokojnosť je naším cieľom.“

Dnešný podnikateľský trh je pre korektných ľudí naozaj ťažký a preto aj my rozvíjame ako svoje schopnosti tak aj svoje podnikateľské plány dopredu, pričom ,ale z určitosťou ostávame pri veciach, ktoré sú nám srdcu blízke.

Sám konateľ spoločnosti ZDRAVÍČKO PROFI N1 s. r. o. má prejazdenú celú Európu pracovné skúsenosti zo Španielska, Talianska, Nemecka, Rakúska a najazdených viac ako 1 500 000 kilometrov, čím môže podložiť vlastné skúsenosti pri vašich prepravách, ale určite sa aj zaručiť za vlastných šoférov, ktorých si sám starostlivo vyberá.

Dlhoročné skúsenosti sa prejavujú hlavne pri starostlivom plánovaní a poradenstve ako najlepšie a najefektívnejšie splniť vaše prepravné požiadavky a nároky v rámci Slovenska, ale hlavne na Európskych cestách.

Nikdy sa nebránime novým radám, výzvam a nárokom klienta.

V presýtenej podnikateľskej oblasti sme nová začínajúca firma, ktorá toto všetko vidí ako svoju výhodu, či na Slovenskom, ale aj zahraničnom trhu.

Naša myseľ je triezva, nie je presýtená a ovplyvnená trhovým jednotným názorom a hlavne sme tu pre vás, tak neváhajte využiť naše skúsenosti , ktoré chceme vďaka vám stupňovať pri rozvíjaní našej firmy a presadzovať sa hlavne našou pracovitosťou, životnou chuťou uspokojovať vaše nároky a zanechávať za sebou iba tie najpriaznivejšie referencie.

„Vašou hlavou a naším srdcom.“

Medzinárodná preprava zásielok & špedícia