Detoxikačné náplaste na nohy ACE 8ks

Detoxikačné náplaste na nohy ACE 8ks

ACE detoxikačné náplasti pohlcujú škodlivé látky z tela aplikáciou na chodidlá. Cez pokožku sú vstrebávané toxíny z krvného a lymfatického systému. Náplasti maj

Dostupnosť:
Ihneď skladom
EAN:
8588004173019
7.49 €
Detoxikačné náplaste na nohy  ACE 8ks

Popis

ACE detoxikačné náplasti pohlcujú škodlivé látky z tela aplikáciou na chodidlá. Cez pokožku sú vstrebávané toxíny z krvného a lymfatického systému. Náplasti majú tiež stimulačný účinok na akupresúrne reflexné zóny. Je možné aplikovať ich aj na iné bolestivé a opuchnuté miesta tela.

Vyznačujú sa vysokou efektivitou s obsahom kvalitného dubového drevného octu. Verejnosť ich obľubuje pre ich účinky a prístupnú cenu. ACE detoxikačné náplasti obsahujú čistý extrakt dubového drevného octu, dextrín, turmalín, rastlinné vlákna, vitamín C, chitosan.

Číňania a Japonci už stáročia poznajú detoxikačné účinky rôznych drevných extraktov a meridiánové akupresúrne body reflexológie a akupresúry. Drevné extrakty sa už oddávna aplikovali na chodidlá, čím sa zvýšila cirkulácia tekutín a detoxikoval sa organizmus s blahodárnym účinkom na zdravie jedinca. Kombinácia čistenia tela od toxínov a reflexológie sa stala populárnou terapiou nielen medzi chorými, ale aj zdravými ľuďmi.

Výrobca našich náplastí je najväčším výrobcom náplastí z drevného octu v Číne. Je navyše držiteľom troch patentov na technológie prípravy a spracovania drevného octu pre medicínske účely. Ich náplasti sa pod našou značkou ACE detoxikačné náplasti teraz predávajú aj u nás. Tieto náplasti sú veľmi rozšírené v Číne a po svete.

Prečo tak nízka cena? Tento produkt je vyrobený pre nás a neprechádza žiadnymi medzipredajcami, preto sme Vám schopný ponúknuť jedinečnú cenu. Nezameriavame sa na reklamný marketing s presvedčivými sloganmi, ale na referencie od našich spokojných užívateľov a prijateľnú cenu. Vyskúšajte náš produkt a nechajte sa presvedčiť výsledkom. Cenu sme upravili tak, aby bola prijateľná pre každého.

Špecifikácia / Zloženie

Podrobnejšia charakteristika nie je k dispozícii

Recenzie

Žiadny zákazník zatiaľ neohodnotil tento tovar. Napíšte recenziu ako prvý.

Prílohy

K tomuto produktu nie sú priložené žiadne prílohy.

Otázky zákazníkov

Žiadny zákazník zatiaľ nepoložil otázku k tomuto tovaru. Opýtajte sa ako prvý.

Zodpovedané otázky zákazníkov sú zverejňované, čím sa snažíme prispieť k urýchleniu poskytovania informácii k tomuto produktu.

Príbuzné produkty, Príslušenstvo pre „Detoxikačné náplaste na nohy ACE 8ks”

(pre tento produkt zatiaľ neponúkame žiadne príslušenstvo ani príbuzný sortiment)

Naša ponuka