Diabetex 90cps pre diabetikov (Gurmar+horká tekvička+ginkgo+senovka )

Diabetex 90cps pre diabetikov (Gurmar+horká tekvička+ginkgo+senovka )

unikátna kombinácie pre diabetikov od kanadského výrobcu s obsahom gurmaru, horkej tekvičky, senovky gréckej a ginkga biloba

Dostupnosť:
Ihneď skladom
16.40 €
Diabetex 90cps pre diabetikov (Gurmar+horká tekvička+ginkgo+senovka )

Popis

Diabetex™ bylinná formula rovnovážna hladina cukru v krvi s tradičnými rastlinnými zložkami, Ak chce niekto žiť dlhý život, je dôležité, aby bola hladina cukru v krvi v norme.Obsahuje bylinné zmesi obsahujúce extrakt Gymnemy lesnej (Gurmar) - Gymnema sylvestre, Horkej tekvičky- Bitter Melon extrakt, Senovky gréckej (prášok zo semien) a Ginkgo biloby.

Gymnema lesná (Gymnema sylvestre) je známa aj ako gurmar (hindsky „ničiteľ cukru“). Listy sa v ajurvédskej medicíne používajú už viac ako 2000 rokov ako krv čistiaci a srdcovú činnosť podporujúci prostriedok.
Horký melón (Momordicae Charantiarastie) obsahuje biologicky aktívne látky, medzi najviac zastúpené patria triterpény, proteíny podobné inzulínu, alkaloidy a steroidné saponíny.
Senovka grécka (Trigonella foenum-graecum L.) pôsobí priaznivo na žalúdočnú a črevnú činnosť, pozitívne ovplyvňuje hladinu krvného cukru a cholesterolu.
Ginkgo Biloba, tradičná čínska medicína využíva tento strom už 5000 rokov. Ginko biloba pomáha zachytávať tzv. voľné radikály a tým chrániť pred predčasným opotrebovaním a starnutím buniek.
Zloženie: Kyselina alfa-lipoová, extrakt z horkej tekvičky, senovka grécka (prášok zo semien), Ginkgo biloba a extrakt Gymnemy lesnej (Gurmar) - Gymnema sylvestre.

Dávkovanie: Dospelí 3 tablety denne.

Veľkosť balenia: 90
Forma: kapsuly

Špecifikácia / Zloženie

Podrobnejšia charakteristika nie je k dispozícii

Recenzie

Žiadny zákazník zatiaľ neohodnotil tento tovar. Napíšte recenziu ako prvý.

Prílohy

K tomuto produktu nie sú priložené žiadne prílohy.

Otázky zákazníkov

Žiadny zákazník zatiaľ nepoložil otázku k tomuto tovaru. Opýtajte sa ako prvý.

Zodpovedané otázky zákazníkov sú zverejňované, čím sa snažíme prispieť k urýchleniu poskytovania informácii k tomuto produktu.

Príbuzné produkty, Príslušenstvo pre „Diabetex 90cps pre diabetikov (Gurmar+horká tekvička+ginkgo+senovka )”

Naša ponuka