Himalájska soľ jemne mletá 1kg

Himalájska soľ jemne mletá 1kg

Rozpúšťa v tele usadeniny chloridu sodného, ktorý tu s vápnikom, cholesterolom a inými látkami skryštalizoval. Napríklad v podobe kameňov , alebo priamo v kĺbo

Dostupnosť:
Ihneď skladom
EAN:
5999026350570
2.50 €
Himalájska soľ jemne mletá 1kg

Popis

Táto kryštalická soľ je vyťažená z jedného z najstarších prírodných zdrojov na zemi, z juhozápadných fosílií Himalájí. Kryštalická soľ vznikla vyschnutím pramora, spôsobeným klimatickým zmenami, pred vyše 220 miliónmi rokov. Dnes je uložená v hĺbke približne 400 – 600 metrov, chránená pred akýmkoľvek súčasným znečistením životného prostredia. Je preto bez nečistôt, ktoré sa nachádzajú v dnešných moriach, a bohatá na minerálne látky.Ako mi pomôže organická soľ :

- Rozpúšťa v tele usadeniny chloridu sodného, ktorý tu s vápnikom, cholesterolom a inými látkami skryštalizoval. Napríklad v podobe kameňov , alebo priamo v kĺboch a tkanivách.

- Pôsobí prečisťujúco na žalúdok, črevá – ráno na lačný žalúdok lyžičku soľanky zapiť vodou. Je však potrebné radikálne vylúčite chlorid sodný aj silne spracované potraviny plné chloridu sodného zo svojej stravy. V tomto prípade dostanete do tele veľmi malé – takmer žiadne množstvo soli. Preto že v rastlinnej strave jej je zanedbateľne málo.

- Upraví takmer okamžite krvný tlak, ak pri tom budete piť hodne vody a obmedzíte, alebo vyradíte kompletne niektoré druhy choroboplodných jedál. Najneskôr za 3 – 6 mesiace zrazíte svoj tlak na normálny stav.

Týka sa to približne 80 – 90 % ľudí, čo majú problémy s tlakom.

Ináč sa úprava prejaví už po 2 – 3 dňoch.

- Pôsobí proti astme a alergiám.

- Zábaly 10 % soľného roztoku tlmia rapídne horúčku a bolesti svalov.

- 1 % roztok je vynikajúca vec na čistenie očí a nosnej dutiny. Krv obsahuje približne 1 % soli. A teda smiete takýto roztok bez problémov natiahnuť cez nosné dierky priamo do vnútra a cez pusu, alebo druhú dierku ho vytlačiť. Nebude Vás v nose nič páliť a zdezinfikujete vnútorné dutiny.

- 10 % roztok vhodný na čistenie rán, pokožky – kožné choroby, uši …

Príprava soľanky:

Himalájsku soľ nasypte do vody (napríklad do zaváraninového pohára s viečkom). Musí vzniknúť nasýtený roztok – 26% koncentrácie – viete to podľa toho, že na spodku Vám ostane nerozpustená soľ. V tomto stave je to potrebné udržovať a roztok bude stabilný.

Soľný roztok používajte nasledovne :

Na cca 70 kg postavu užívajte jednu kávovú lyžičku soľaky denne – POZOR opäť len s dodatkom, že ste radikálne zredukovali príjem chloridu sodného a silne spracovanej stravy, kde sa tento nachádza. Ak vážite podstatne viac, alebo menej, prípadne pri deťoch – jednoducho odhadnite množstvo smerom na hor, alebo na dol. Nebojte sa množstva smerom nahor hlavne pokiaľ máte nadváhu , tak Vám to dokonca ešte viac prospeje. Kyslosť nahromadená v tukových bunkách teda v obezite ako takej a aj v kĺboch, chrupavkách a pod. má ešte lepšiu možnosť sa uvoľňovať.

Každé ráno na prázdny žalúdok nalejte jednu kávovú lyžičku z roztoku do pohára čistej vody a následne vypite. Pred tým, ako si naberiete lyžičku soľanku , tak pohárom riadne zatraste, alebo jednoducho lyžičkou zamiešajte. Lebo hustejšia časť, ktorá sa zdržuje na dne pohára sa musí riadne premiešať. Jednu kávovú lyžičku soľanky si vlejte do takého množstva vody, aké Vám najlepšie chutí – minimálne 2 – 3 dcl.

Ak pocítite únavu počas dňa – kľudne si dajte ďalšiu takúto lyžičku soli namiesto kávy. Ak ste napríklad tvrdo fyzicky pracovali, tak ste stratili potením a pod. veľa soli . Nebojte sa ju takto nahradiť.

Následne po vypití soľného roztoku zapite takto pripravený nápoj maximálnym množstvom ďalšej čistej vody aké ste v stave vypiť. Minimálne ďalších 2 – 3 dcl ak môžete tak ideálne viac. To do vás zo začiatku nepôjde, ale po určitom čase sa telo znova zavodní a bude vďačné, za tento váš nový móres.

Za každú cenu vypite počas celého dňa maximálne množstvo vody aké ste v stave vypiť. Napomôžete tým soli pracovať na vašich problémoch.

Čo vás s vysokou pravdepodobnosťou čaká ak naskočíte na kúru, čo je hore opísaná :

Ak sa vám takéto množstvo vody spolu so soľankou podarí vypiť , čo nie je žiadny problém chce to trochu cviku a sebadisciplíny

Ak sa vám podarí aspoň jemne zredukovať mäso , mlieko, vajcia syry

Ak ste v stave aspoň jemne zredukovať cukry a zbytočné tuky

Ak ste ochotní radikálne vyradiť chlorid sodný a aj silne spracované potraviny tak máte šancu zažiť zázraky v podobe :

úpravy tlaku

schudnutia

vyčistenia pokožky

zmiznú astmy a alergie

zmizne bolesť žalúdka, pálenie záhy

zmiznú bolesti hlavy

zmiznú bolesti kĺbov a typická ranná tuhosť kĺbov

zmiznú aj dlhoročné migrény

mohol by som tu vymenovať obrovský zoznam ďalších chorôb, ktoré dostanete pod kontrolu len soľou a množstvom vody a pomocou úpravy stravy.

Čo iné môžete s Himalájskou soľou liečiť :

OČI – 1 % roztok – do jedného – dvoch rokov dokážete znížiť a možno celkom odstrániť dioptrie. Štamprlík na oko – otočiť smerom nahor a gúľať priamo otvorenými očami v roztoku. Každý deň napríklad pri televízore a pod.

ZUBY – 26 % roztok zubný kameň odstránite vo veľmi krátkej dobe – maximálne za 1 mesiac komplet : vezmite si malý štamprlík – najmenší aký máte v domácnosti. Nalejte do neho z vášho roztoku len celkom malé množstvo – tak aby ste boli v stave v tomto štamprlíku namočiť zubnú kefku. A takto si umývajte zuby.

ZÁPACH Z PUSY – 10 % roztok odstránite natrvalo za predpokladu, že ho máte a zlepšíte hygienu v ústnej dutine . Jednoducho vyplachovať – preglgávať v puse. Zápach v puse robí nesprávna strava v žalúdku, alebo pokazené zuby, prípadne iné choroby ústnej dutiny. Tak že touto cestou používať soľ je len tak trochu ako keď ometáte prach na ceste. Treba vyriešiť pôvod zápachu.

ASTMA – ALERGIE – všetky problémy spojené s dýchacími cestami, dokážete urobiť zázraky.

V tejto oblasti ste v stave rapídne eliminovať v krátkej dobe množstvo problémov. Viem, že to znie neuveriteľne, ale proste – Soľ nad Zlato , alebo Soľ nad Lieky, alebo SOĽ nad doterajší neaktualizovaným rozum.

DETOXIKÁCIA TELA – kúpeľom min 1 % roztok – v priebehu 20 minút viditeľné výsledky. Kúpeľ musí trvať min 40- 60 minút a musí byť dodržaná stála teplota vody v min 37 stupňov, ináč soľ neprenikne cez otvory v koži do tela. To znamená, že ako sa voda bude ochladzovať, bude treba pripúšťať ďalšiu horúcu vodu a vyrovnávať teplotu. A teda je potrebné teplotu kontrolovať teplomerom. Soľ na celú vaňu smie byť pre mnohých dosť drahá. Tak si jednoducho urobte kúpeľ len do lavóra a poseďte si pri ňom – nohy pekne ponoriť a čakať. Budete šokovaný podivuhodnou masnotou, ktorá sa vám cez póry v chodidlách dostane von.

ZRÝCHLENÉ HOJENIE – čerstvé rany do 3,5 % roztoku, ináč do 10 % roztok týka sa aj jaziev, zápalov, bolestí kĺbov, prechladnutia, nádchy, chrípky .

UŠI– 1% roztok , alebo ako prírodná náhrada za ušné kvapky. Namočiť tyčinku, alebo vatu do roztoku a bežne ako aj s inými prostriedkami vymývať.

ZÁPACH Z PODPAZUŠIA – do 10 % roztok , ak máte problémy s nadmerným potením, dokážete ho odstrániť. Ale zase to je len ako kozmetika. Riešte problém zo stravou a zmizne problém zo zápachom.

POKOŽKA TVÁRE – 1% roztok denno denným umývaním vyhladíte vrásky, odstránite akné a iné problémy na tvári. Umyť tvár a vodu neutierať, ale nechať soľ zaschnúť na pokožke.

EKZÉMY – psoriasis a iné napr na rukách, nohách, tele – začať 3% roztokom a stupňovať až na 8–10%. Užívanie : do roztoku namočiť handru a touto obaliť príslušnú plochu napríklad ruku, alebo nohu. Ak obalenie nie je možné, tak prikladať handru na postihnuté miesto.

Špecifikácia / Zloženie

Podrobnejšia charakteristika nie je k dispozícii

Recenzie

Žiadny zákazník zatiaľ neohodnotil tento tovar. Napíšte recenziu ako prvý.

Prílohy

K tomuto produktu nie sú priložené žiadne prílohy.

Otázky zákazníkov

Žiadny zákazník zatiaľ nepoložil otázku k tomuto tovaru. Opýtajte sa ako prvý.

Zodpovedané otázky zákazníkov sú zverejňované, čím sa snažíme prispieť k urýchleniu poskytovania informácii k tomuto produktu.

Príbuzné produkty, Príslušenstvo pre „Himalájska soľ jemne mletá 1kg”

(pre tento produkt zatiaľ neponúkame žiadne príslušenstvo ani príbuzný sortiment)

Naša ponuka