Lapachola 60tbl. 200mg

Lapachola 60tbl. 200mg

Už v deväťdesiatych rokoch preukázali vykonané výskumy účinnosť Lapacha pri liečbe nádorových ochorení, zvlášť pri metastatických procesoch. ...

Dostupnosť:
Ihneď skladom
14.91 €
Lapachola 60tbl. 200mg

Popis

Pôsobí protizápalovo, antibakteriálne, proti bolesti, cytostaticky a posilňuje imunitný systém. Používa sa pri vredových ochoreniach tráviaceho traktu, nedostatočnej činnosti pankreasu a pečene, proti zápcham a nafukovaniam, plesniach, kvasinkách, chlamídiách, pri cukrovke, žlčových kameňoch, vírusovom zápale pečene, zápaloch obličiek a močových ciest, ochoreniach dýchacích ciest, chrípke, malárii, horúčkovitých stavoch, leukémii, revme, anémii. Posledné výskumy ukázali, že môže byť nápomocný i pri AIDS.

Už v deväťdesiatych rokoch preukázali vykonané výskumy účinnosť Lapacha pri liečbe nádorových ochorení, zvlášť pri metastatických procesoch. Dokonale spolupôsobí s niektorými bylinami pri útlme rozvoja rakovinových buniek a stimulácii imunitného systému. Používa sa všade tam, kde je kontraindikovaná Vilcacora a zastupuje ju.

LAPACHOLA - SPÔSOB POUŽITIA
1-3 kapsle denne, hodinu pred alebo po jedle, zapiť vodou, v závažných prípadoch až do 6 kapslí denne. V balení je 90 kapslí. Jedna obsahuje 200 mg čistého extraktu z kôry stromu Tabebuya serratifolia. Lapacholu je možno užívať maximálne 3 mesiace, potom je nutné urobiť minimálne mesačnú prestávku.

Špecifikácia / Zloženie

Podrobnejšia charakteristika nie je k dispozícii

Recenzie

Žiadny zákazník zatiaľ neohodnotil tento tovar. Napíšte recenziu ako prvý.

Prílohy

K tomuto produktu nie sú priložené žiadne prílohy.

Otázky zákazníkov

Žiadny zákazník zatiaľ nepoložil otázku k tomuto tovaru. Opýtajte sa ako prvý.

Zodpovedané otázky zákazníkov sú zverejňované, čím sa snažíme prispieť k urýchleniu poskytovania informácii k tomuto produktu.

Príbuzné produkty, Príslušenstvo pre „Lapachola 60tbl. 200mg”

(pre tento produkt zatiaľ neponúkame žiadne príslušenstvo ani príbuzný sortiment)

Naša ponuka