Nechtíková masť 50ml Fytotéka

Nechtíková masť 50ml

Používa sa na hojenie ťažkohojacich sa rán, opuchlín, popálenín, preležanín, krvných podliatín, hnisavých kožných vyrážok, hemeroidov, kŕčových žíl, vredov ...

Dostupnosť:
Ihneď skladom
EAN:
8586014220655
1.80 €
Nechtíková masť 50ml Fytotéka

Popis

Nechtíková masť - Calendula Officinalis.
Nechtík lekársky má v prírodnej medicíne široké využitie. Výrazné antibakteriálne, antiseptické a protizápalové účinky. Toho sa využíva na urýchlenie hojenia, tlmenie svrbenie, vyhladenie jaziev. S úspechom je nechtík používa na popáleniny najrôznejšieho pôvodu. Regeneruje pokožku, tíši bolesť a stimuluje hojenie. V tejto masti je použitý 100% nechtíkový olej získaný špeciálnou metódou z okvetných lístkov tejto bylinky. S úspechom je používaný na najrôznejšie formy ekzémov a tlmenia prejavov lupienky.Vhodné je masť z obsahom nechtíka používať na zjemnenie zatvrdnutej kože.

Návod na použitie:

aplikujte na postihnuté miesto niekoľkokrát denne. Pre zvýšenie účinku je vhodné naniesť na postihnutú oblasť väčšie množstvo prípravku, obviazať a nechať pôsobiť dlhodobo (napr. cez noc). Je možné aplikovať v kombinácii s měsíčkovým olejom.

ndikácie byliny:

na zle sa hojace rany a vredy predkolenia* na spáleniny, omrzliny a drobné poranenia* na lupienku a rôzne formy ekzémov* na popraskané päty* netoxický - šetrný pre deti* bez obmedzenia veku ľahká a praktická aplikácia bez predpisu

Kontraindikácie :

Nie sú známe prípady nežiadúcich interakcií na lieky či potravinové doplnky. Nie sú známe obmedzenia v čase tehotenstva, alebo pri dojčení.

Nežiaduce účinky:

nie sú známe prípady predávkovania ani akýchkoľvek nepriaznivých účinkov.

Špecifikácia / Zloženie

Podrobnejšia charakteristika nie je k dispozícii

Recenzie

Žiadny zákazník zatiaľ neohodnotil tento tovar. Napíšte recenziu ako prvý.

Prílohy

K tomuto produktu nie sú priložené žiadne prílohy.

Otázky zákazníkov

Žiadny zákazník zatiaľ nepoložil otázku k tomuto tovaru. Opýtajte sa ako prvý.

Zodpovedané otázky zákazníkov sú zverejňované, čím sa snažíme prispieť k urýchleniu poskytovania informácii k tomuto produktu.

Príbuzné produkty, Príslušenstvo pre „Nechtíková masť 50ml Fytotéka”

(pre tento produkt zatiaľ neponúkame žiadne príslušenstvo ani príbuzný sortiment)

Naša ponuka