Oregano NOW 450mg 100cps.

Oregano NOW 450mg 100cps.

Silný prírodný antioxidant , má antibiotické účinky. Pôsobí proti plesniam, baktériám, kŕčom...má silné antivírusové, antibakteriálne, antimykotické, antiparazi

Dostupnosť:
Ihneď skladom
12.50 €
Oregano NOW 450mg 100cps.

Popis

Silný prírodný antioxidant , má antibiotické účinky. Pôsobí proti plesniam, baktériám, kŕčom...má silné antivírusové, antibakteriálne, antimykotické, antiparazitárne účinky.

Špecifikácia / Zloženie

Používa sa aj ako podporné liečivo pri zmierňovaní bolesti žalúdka a čriev a pri povzbudzovaní chuti do jedla, chorobách dýchacích ciest, najmä na odkašliavanie a zmierňovanie kašľa pri zápale priedušiek (akútnej a chronickej bronchitíde), pri poruchách nervovej sústavy, najmä pri nespavosti, epilepsií a precitlivenosti, liečbe kožných vyrážok .podporná liečba na zmiernenie bolestí a podráždenú pokožku, resp. svrbiacu kožu, ale aj na nádchu, bolesti v krku a chrapľavý hlas, lebo odľahčuje odhlieňovanie. Vnútorne sa ešte používa na podporu trávenia a liečbu zápalu priedušiek.:
Účinná pri ochorení dýchacieho ústrojenstva, najmä pri suchom a kŕčovitom kašli. Uvoľňuje vykašliavanie. Lieči zápal hrdla. Používa sa tiež pri nechutenstve, hnačke, zápche. Napomáha pri látkovej premene. Má protiplesňové účinky.:
Dávkovanie: 2 kapsule 1-2 krát denne, najlepšie s jedlom.
:
:
:

Recenzie

Žiadny zákazník zatiaľ neohodnotil tento tovar. Napíšte recenziu ako prvý.

Prílohy

K tomuto produktu nie sú priložené žiadne prílohy.

Otázky zákazníkov

Žiadny zákazník zatiaľ nepoložil otázku k tomuto tovaru. Opýtajte sa ako prvý.

Zodpovedané otázky zákazníkov sú zverejňované, čím sa snažíme prispieť k urýchleniu poskytovania informácii k tomuto produktu.

Príbuzné produkty, Príslušenstvo pre „Oregano NOW 450mg 100cps.”

(pre tento produkt zatiaľ neponúkame žiadne príslušenstvo ani príbuzný sortiment)

Naša ponuka