Pleťový krém s hadím jedom proti stárnutiu pleti 50ml

Pleťový krém s hadím jedom proti stárnutiu pleti 50ml

Pleťový krém proti predčasnému stárnutiu, tvorbe mimických vrások a ochabovaniu pleti. Skvelá alternatíva botoxu, silné regeneračné účinky a naozaj funguje :)

Dostupnosť:
Ihneď skladom
EAN:
8594162053988
8.80 €
Pleťový krém s hadím jedom proti stárnutiu pleti 50ml

Popis

Pleťový krém proti predčasnému stárnutiu, tvorbe mimických vrások a ochabovaniu pleti. Obsahuje vysoko účinnú anti-age látku SYN-AKE, ktorá bola vyvinutá syntézou hadieho jedu štrkáča Waglerova. Anti-age komplex doplňujú čisté prírodné rastlinné oleje, kolagen a vitamín E, ktoré zvyšujú hladkosť povrchu pleti, chránia proti voľným radikálom a podporujú proces nočnej regenerácie.

Syn-Ake hadí jed prirodzenou cestou zoslabuje nežiadúce kontrakcie a uvoľňuje svalovú tenziu. Vyhladzuje tak nielen mimické vrásky, ale zmierňuje aj hlboké linky. Má silný regeneračný účinnok, koriguje drobné defekty pleti a spomaľuje tvorbu hlbokých vrások vplyvom stárnutia.

Vďaka jemnému zloženiu na prírodnom základe je vhodný pre každodennú starostlivosť o všetky druhy pleti.

Použitie: Používa sa večer na očistenú pleť. Jemne rozotrite na tvár, krk a dekolt. Rýchly nástup účinku zaručuje viditelné zlepšenie pleti už v priebehu 4 týždňov.

* Neobsahuje chemické farbivá a parabeny
* Jemná hypoalergénna vôňa

Hlboké vrásky sa ako následok stárnutia kože začínajú objavovať medzi 25-35 rokom. Príčinou je pokles tvorby kolagénu. Typickým miestom vzniku sú partie v oblasti krku a čela.
Mimické vrásky vznikajú vplyvom zmeny napínania kože pri činnosti mimických svalov, najčastejšie v oblasti očí a úst. Mimické vrásky sú málo závislé na stárnutí človeka.

Špecifikácia / Zloženie

Podrobnejšia charakteristika nie je k dispozícii

Recenzie

Žiadny zákazník zatiaľ neohodnotil tento tovar. Napíšte recenziu ako prvý.

Prílohy

K tomuto produktu nie sú priložené žiadne prílohy.

Otázky zákazníkov

Žiadny zákazník zatiaľ nepoložil otázku k tomuto tovaru. Opýtajte sa ako prvý.

Zodpovedané otázky zákazníkov sú zverejňované, čím sa snažíme prispieť k urýchleniu poskytovania informácii k tomuto produktu.

Príbuzné produkty, Príslušenstvo pre „Pleťový krém s hadím jedom proti stárnutiu pleti 50ml”

(pre tento produkt zatiaľ neponúkame žiadne príslušenstvo ani príbuzný sortiment)

Naša ponuka