Psyllium Slim vláknina s chitosanom 150g

Psyllium Slim vláknina s chitosanom 150g

Kombinácia Psyllia a Chitosanu - Psyllium SLIM – spája účinky oboch vláknin a ovplyvňuje hladinu cholesterolu a vďaka vstrebateľnosti tukov ovplyvňuje redukciu

Dostupnosť:
Ihneď skladom
4.50 €
Psyllium Slim vláknina s chitosanom 150g

Popis

Pre ľudský organizmus a pre udržanie zdravého hrubého čreva je rozhodujúca denná konzumácia rozpustnej a nerozpustnej vlákniny.
Psyllium SLIM je výživový doplnok vyrobený z vlákniny a chitosanu.

Psyllium je rozpustná vláknina získaná spracovaním Skorocelu indického, ktorá v tráviacom trakte absorpciou tekutín zväčší svoj objem 10 – 15-krát a vytvorí gél, ktorý viaže jedovaté látky pochádzajúce z metabolizmu a čistí tráviaci trakt, priaznivo ovplyvňuje stolicu, prečisťuje hrubé črevo, zlepšuje priechodnosť čriev.

Chitosan je prírodná vláknina získaná z morských živočíchov, je nevstrebateľný polysacharid s kladným nábojom, čo spôsobuje schopnosť viazať na seba tuk z prijatej potravy, je bez kalorickej hodnoty. Chitosan prispieva k udržovaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi, pri dennom príjme 3 g.

Kombinácia Psyllia a Chitosanu - Psyllium SLIM – spája účinky oboch vláknin a ovplyvňuje hladinu cholesterolu a vďaka vstrebateľnosti tukov ovplyvňuje redukciu hmotnosti. je vhodným doplnkom zdravej výživy.

Špecifikácia / Zloženie

Podrobnejšia charakteristika nie je k dispozícii

Recenzie

Žiadny zákazník zatiaľ neohodnotil tento tovar. Napíšte recenziu ako prvý.

Prílohy

K tomuto produktu nie sú priložené žiadne prílohy.

Otázky zákazníkov

Žiadny zákazník zatiaľ nepoložil otázku k tomuto tovaru. Opýtajte sa ako prvý.

Zodpovedané otázky zákazníkov sú zverejňované, čím sa snažíme prispieť k urýchleniu poskytovania informácii k tomuto produktu.

Príbuzné produkty, Príslušenstvo pre „Psyllium Slim vláknina s chitosanom 150g”

(pre tento produkt zatiaľ neponúkame žiadne príslušenstvo ani príbuzný sortiment)

Naša ponuka