WEBBER Acai 500mg 90cps.

WEBBER Acai 500mg 90cps.

Acai 500 mg Webber Naturals sa môže pochváliť dlhým zoznamom účinných zložiek. Medzi hlavné zložky, ktoré ho robia tak cenným patria antioxidanty.

Dostupnosť:
Ihneď skladom
13.80 €
WEBBER Acai 500mg 90cps.

Popis

Acai 500 mg Webber Naturals sa môže pochváliť dlhým zoznamom účinných zložiek. Medzi hlavné zložky, ktoré ho robia tak cenným patria antioxidanty. Podľa štúdií, v acai berry obsah vitamínov (A, C, E, B1, B2 a B3) je tiež vysoký. Obsahuje tiež zdravé tuky, aminokyseliny, a železo. Nutričné prvky majú pozitívny vplyv na mnoho aspektov zdravia a pomôžu acai stať sa zásobárňou živín. Jedným z najžiadanejších benefitov tabliet Acai ponuky je zvýšenie energie a vytrvalosti. Vzhľadom k vysokej úrovni antioxidantov, Acai pomáha spomaliť proces starnutia a zvýšiť energiu. Medzi vedľajšie účinky acai patria mentálna bdelosť a lepšia schopnosť koncentrácie. Vďaka obsahu antioxidantov, acai dokáže bojovať s voľnými radikálmi, alebo pôvodcami chorôb.

Priaznivé účinky Acai 500 mg:

prirodzený zdroj vitamínu C.chráni organizmus pred vplyvom voľných radikálov.podporuje zdravý imunitný systém.priaznivé účinky na srdce a cievy.vhodná pre ľudí náchylných k bakteriálnym a vírusovým ochoreniam.bojuje so stresom a depresiou.zlepšuje kvalitu krvi a zvyšuje počet červených krviniek.znižuje hladinu cholesterolu.priaznivo pôsobí na cievny systém.

Zlozenie: Acai 500 mg, Vitamín C 7.5 mg

Neobsahuje: cukor, soľ, škrob, kvasinky, pšenicu, lepok, kukurica, sója, mlieko, vajcia, kôrovce alebo konzervačné látky.

Dávkovanie Acai: Dospelí 1x - 2x denne 1 - 2 tablety.

Upozornenie: neužívajte ak ste tehotná alebo dojčiaca žena ale

Špecifikácia / Zloženie

Podrobnejšia charakteristika nie je k dispozícii

Recenzie

Žiadny zákazník zatiaľ neohodnotil tento tovar. Napíšte recenziu ako prvý.

Prílohy

K tomuto produktu nie sú priložené žiadne prílohy.

Otázky zákazníkov

Žiadny zákazník zatiaľ nepoložil otázku k tomuto tovaru. Opýtajte sa ako prvý.

Zodpovedané otázky zákazníkov sú zverejňované, čím sa snažíme prispieť k urýchleniu poskytovania informácii k tomuto produktu.

Príbuzné produkty, Príslušenstvo pre „WEBBER Acai 500mg 90cps.”

(pre tento produkt zatiaľ neponúkame žiadne príslušenstvo ani príbuzný sortiment)

Naša ponuka