Zázvorová šťava 80% 270g

Zázvorová šťava 80% 270g

Čerstvá zázvorová šťava dochutená len fruktózou a citrónovou šťavou ideálna pre chladné sychravé dni ako prevencia proti chrípke a prechladnutiu.

Dostupnosť:
Ihneď skladom
EAN:
8595240704303
3.75 €
Zázvorová šťava 80% 270g

Popis

ZÁZVOR sa pre svoje liečebné účinky ľudovo nazýval tiež všehoj a pretože jeho účinkom a chuti veríme aj my, môžete nájsť aj v mnohých výrobkoch Kláštorné Officina.

Zázvor Vám poslúži pri nevoľnostiach aj kinetózach a nielen pri cestovaní (aute i lietadle) ale aj v tehotenstve, podporí trávenie, je prevenciou proti chrípke, či nádche je známy aj pre svoje afrodiziakálne účinky.

Nezabudnuteľná je jeho výrazná štipľavá chuť a vôňa v kuchyni v najrôznejších nápojoch aj omáčkach.

Zázvor lekársky je rastlinou používanou po stáročia v tradičnej čínskej medicíne. Čerstvú zázvorovou šťavu je možné užívať priamo alebo v zriedenom stave 1:10 pre prípravu osviežujúceho nápoja. Je obľúbený pre svoju pikantnú až pálivú chuť. V gastronómii je možné použiť zázvorovou šťavu k príprave marinád na mäso. Je vhodný tiež do miešaných alkoholických i nealkoholických nápojov a kokteilov. Možno primiešať aj do horúceho čaju na zahriatie.

 

Špecifikácia / Zloženie

Zázvorová šťava 80% 270g:

Recenzie

Žiadny zákazník zatiaľ neohodnotil tento tovar. Napíšte recenziu ako prvý.

Prílohy

K tomuto produktu nie sú priložené žiadne prílohy.

Otázky zákazníkov

Žiadny zákazník zatiaľ nepoložil otázku k tomuto tovaru. Opýtajte sa ako prvý.

Zodpovedané otázky zákazníkov sú zverejňované, čím sa snažíme prispieť k urýchleniu poskytovania informácii k tomuto produktu.

Príbuzné produkty, Príslušenstvo pre „Zázvorová šťava 80% 270g”

(pre tento produkt zatiaľ neponúkame žiadne príslušenstvo ani príbuzný sortiment)

Naša ponuka