Graviola Anona Forte koncentrát 500ml

Graviola Anona Forte koncentrát 500ml

ODOPORÚČANÉ PRI: ▪ nádorových ochoreniach ▪ ku posilneniu imunitného systému ▪ epilepsii ▪ nespavosti, stresoch a neuralgiách ▪depresiách ▪ palpitaciách srdca

Dostupnosť:
Ihneď skladom
8.30 €
Graviola Anona Forte koncentrát 500ml

Popis

Nevysoký strom z tropickej časti Peru. Charakteristické sú jej neopadavé, zelené, polodlhé, lesklé listy , chutné a výživné plody, známe ako guanabana. Už v ére pred Kolombom bola Anona známa a využívaná ako „liek” miestnymi obyvateľmi. Jednotlivé časti stromu majú iné liečivé vlastnosti, povedané s nadhľadom - akoby sa „špecializovali” v rôznych oboroch.

Kôra anony pôsobí antibakteriálne a proti vredom, keď sa užíva spoločne so semenami, je účinná proti cudzopasníkom.

Odvar z listov anony (cenný antioxidant) pôsobí proti novotvarom, ničí rakovinové bunky a eliminuje z organizmu voľné radikály, zdroj mnohých chorôb.

Listy Annona Muricata majú imunostimulačné, tonizujúce a ukľudňujúce účinky, pôsobia proti bolesti, kŕčom, epilepsii a diabetes. Znižujú krvný tlak, vyrovnávajú zrýchlený tep, podporujú potláčanie plesní, vírov (HIV, Herpes simplex) a baktérií.
Priaznivo pôsobia i na tráviaci trakt, stimulujú tráviace procesy, regulujú hladinu cholesterolu.

Výrazne spomaľujú starnutie buniek organizmu a zvyšujú jeho vitalitu. Používajú sa i proti malárii a horúčkam.
Plody anony
Plody Anony sú zdrojom cenných mikroelementov a majú vysokú výživovú hodnotu; 100 g ovocia obsahuje mimo bielkovín, škrobov, fruktózy a glukózy 45,8 mg draslíka, 23 mg sodíka, 23,9 mg horčíka, 26 mg fosforu, 0,47 mg železa.
S obľubou sa preto používajú na výrobu marmelády, zmrzliny, ovocnej šťavy, sladkého pečiva a nápojov. Zvyšujú tvorbu mlieka u kojacich matiek. Nezrelé plody nachádzajú svoje miesto v kuchyni ako zelenina.
Látky v anone

Z najdôležitejších látok Anona obsahuje alkaliody okrem iného izoquinolové - asimilobin, nornuciferin a anonain, acetogenin, taniny, polyfenoly, nenasýtené mastné kyseliny, vitamín C a iné.

Výsledky výskumu ktorý sa konal v sedemdesiatych rokoch XX. storočia americkými vedcami, boli pre vedecký svet veľkým prekvapením. Preukázali, že acetogeniny obsiahnuté v listoch Annona M., ničia mnoho druhov nádorových buniek, zvlášť rakoviny pankreasu, pľúc, hrubého čreva, pŕs a prostaty. To stavia túto rastlinu do rady neobyčajných. Jej pôsobenie proti bolesti a depresiám je v prípade liečby novotvarov iba ďalším priaznivým a užitočným faktorom.

Ako zaujímavosť
Zaujímavosťou je, že i napriek veľkej snahe mnohých farmaceutických firiem sa doposiaľ nepodarilo laboratórne vytvoriť identické zložky ako má Anona.
Príroda je teda v tomto prípade nezastupiteľná.

ODOPORÚČANÉ PRI:

 nádorových ochoreniach  ku posilneniu imunitného systému ▪ epilepsii  nespavosti, stresoch a neuralgiách depresiách  palpitaciách srdca  ochoreniach tráviaceho traktu  cudzopasníkoch (vrátane leischmaniózy) hnačkách  cukrovke  vysokom krvnom tlaku  astme horúčkach ▪ mykózach  reumatizme a artrózach ▪pomocne pri AIDS  Parkinsonovej chorobe – pomocne 

Anona Graviola Forte je rastlinný doplnok stravy z vysoko kvalitného extraktu listov Anona murricata. Fľaša 500 ml obsahuje 15 gramov čistého extraktu. Vďaka jeho tekutej forme môžete očakávať pohodlné dávkovanie. 1 dávka ( 10 ml ) obsahuje 300 mg čistého extraktu lahodnej chuti.

Spôsob použitia:
do priloženého kelímku odmerať 10 ml roztoku a vypiť kedykoľvek počas dňa. Maximálna dávka 3 x za deň 10 ml. Pri maximálnom dávkovanie obsah fľaše postačí na 16 dní. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte počas 28 dní.

Zloženie: čistená voda, 15 g čistého extraktu z listov Anona murricata, (konzervant: benzoan sodný, sorban draselný).

Nenahrádza pestrú stravu. Skladujte v chladnom mieste, mimo dosahu detí. Nie je určené deťom, tehotným a dojčiacim ženám.

Vyrobené v ČR.

Špecifikácia / Zloženie

Podrobnejšia charakteristika nie je k dispozícii

Recenzie

Žiadny zákazník zatiaľ neohodnotil tento tovar. Napíšte recenziu ako prvý.

Prílohy

K tomuto produktu nie sú priložené žiadne prílohy.

Otázky zákazníkov

Žiadny zákazník zatiaľ nepoložil otázku k tomuto tovaru. Opýtajte sa ako prvý.

Zodpovedané otázky zákazníkov sú zverejňované, čím sa snažíme prispieť k urýchleniu poskytovania informácii k tomuto produktu.

Príbuzné produkty, Príslušenstvo pre „Graviola Anona Forte koncentrát 500ml”

Naša ponuka