Graviola čaj sypaný 100g

Graviola čaj sypaný 100g

pomáhajú pri epilepsii, vyrovnávaní tlaku, cukrovke, spomaľovaní starnutia, napomáhajú proti vírusom, baktériam či plesniam a bojovať aj s rakovinovými bunkami

Dostupnosť:
Ihneď skladom
-7%
4.20 €
4.50 €
Graviola čaj sypaný 100g
Graviola čaj sypaný 100g  - (neuvedené)

Popis

Odvar z listov anony (cenný antioxidant) pôsobí proti novotvarom, ničí rakovinové bunky a eliminuje z organizmu voľné radikály, zdroj mnohých chorôb. Listy Annona Muricata majú imunostimulačné, tonizujúce a ukľudňujúce účinky, pôsobia proti bolesti, kŕčom, epilepsii a diabetes. Znižujú krvný tlak, vyrovnávajú zrýchlený tep, podporujú potláčanie plesní, vírov (HIV, Herpes simplex) a baktérií.

Listy anony priaznivo pôsobia i na tráviaci trakt, stimulujú tráviace procesy, regulujú hladinu cholesterolu. Výrazne spomaľujú starnutie buniek organizmu a zvyšujú jeho vitalitu. Používajú sa i proti malárii a horúčkam.

Z najdôležitejších látok Anona obsahuje alkaloidy okrem iného izoquinolové - asimilobin, nornuciferin a anonain, acetogenin, taniny, polyfenoly, nenasýtené mastné kyseliny, vitamín C a iné.

Výsledky výskumu, ktorý sa konal v sedemdesiatych rokoch 20. storočia americkými vedcami, boli pre vedecký svet veľkým prekvapením. Preukázali, že acetogeniny obsiahnuté v listoch Annona M. ničia mnoho druhov nádorových buniek, zvlášť rakoviny pľúc, pankreasu, rakoviny hrubého čreva, prsníka a prostaty. To stavia anonu do rady neobyčajných. Jej pôsobenie proti bolesti a depresiám je v prípade liečby novotvarov iba ďalším priaznivým a užitočným faktorom.

-mletý list

 

Špecifikácia / Zloženie

Podrobnejšia charakteristika nie je k dispozícii

Recenzie

Žiadny zákazník zatiaľ neohodnotil tento tovar. Napíšte recenziu ako prvý.

Tovar si zakúpilo už 10 + zákazníkov

Prílohy

K tomuto produktu nie sú priložené žiadne prílohy.

Otázky zákazníkov

Žiadny zákazník zatiaľ nepoložil otázku k tomuto tovaru. Opýtajte sa ako prvý.

Zodpovedané otázky zákazníkov sú zverejňované, čím sa snažíme prispieť k urýchleniu poskytovania informácii k tomuto produktu.

Príbuzné produkty, Príslušenstvo pre „Graviola čaj sypaný 100g ”

Naša ponuka